HAKKIMIZDA

Rafet KÜÇÜK

1973 Trabzon doğumlu, Pendik İHL ve Ankara İlahiyat mezunu. Tercümanı Ahval ve Tercümanı Hakikat sitelerinde yazar, İstanbul/Kartal’da Din Kültürü öğretmeni, Fatiha ve Zehraveyn Tefsiri müellifi. Bu siteyi sırf Kuran araştırmalarınına hasrettik, yorumlar ve yaklaşımlar önemlidir, hayırlısı..

“HAKKIMIZDA” için 6 yanıt

  1. merhaba birşey merak ediyorum lütfen cvplarsanız sevinirim.ERBAINİ İDRİSİYYE isimli kırk ismi şerif kitabını yenı bitirdim.aklıma takılan kütübi sitteyi okudum tabi birkaç cildini ama hiç rastlamamıştım idris a.s indirilen 40 ismi şerifi kısaca okudum inandım ama meraktayım doğrusu inmişmidir?
    içki sarhoş olunmadığı sürece kullanılırmı?sarhoş olunmadan namazlar kılınırmı ?çok rica edicem sayfanızı merak ve heyecanla takip ediyorum cvbınıza ihtiyacım var çünkü kabul edelim ki konu din olunca dindarda ve olmayanda bazı sorularıma cvb bile vermiyorlar.ki ben araştırıp sonra soruyorum fakat aklımda karışmıyor değil.teşekkürler

  2. içki haramdır, çoğu sarhoş edenin azı da haramdır. diye hadis var. öbür bahsettiğiniz kitabı bilmiyorum. bizim alanımız fıkıh ya da tasavvuf değil daha başka meseleler genelde.

Bir Cevap Yazın

*
= 3 + 0